Oddaję w Twoje ręce bezpłatny mini-przewodnik dla rodzin z dziećmi po Zielonej Białołęce. To chyba pierwszy taki przewodnik dla rodziców po naszej okolicy. Dlaczego jest wyjątkowy? Bo znajdziesz tu zgromadzone najważniejsze informacje o miejscach przyjaznych rodzinom z dziećmi na Zielonej Białołęce.

Co konkretnie?

  • istniejące place zabaw i parki (oraz jeden powstający) z atrakcjami, jakie oferują;
  • informacje gdzie zjeść z dziećmi na Zielonej Białołęce (w której knajpie jest kącik zabaw dla dzieci albo plac zabaw, gdzie jest przewijak, gdzie są krzesełka do karmienia, w którym lokalu znajdziecie specjalne menu dla dzieci);
  • informacje o innych ciekawych miejscach dla dzieci (gdzie jest sala zabaw na Zielonej Białołęce, gdzie można zorganizować urodziny dla dziecka, gdzie są niebanalne zajęcia dodatkowe i kto organizuje ciekawe półkolonie letnie, gdzie warto pójść z dzieckiem do fryzjera);
  • gdzie są sklepy z artykułami dla dzieci (papiernicze, z zabawkami, z wózkami i fotelikami samochodowymi itp.);
  • jakie są miejsca kulturalne i miejsca spotkań dla rodzin z dziećmi i nie tylko na Zielonej Białołęce oraz gdzie spotykają się mamy z dziećmi z Zielonobiałołęckiego Klubu Mam.

To wszystko znajdziesz na bezpłatnych stronach Mini-przewodnika dla rodzin z dziećmi po Zielonej Białołęce.

Dlaczego  udostęniam Ci taki przewodnik? Bo sama niedawno szukałam tych wszystkich informacji, a ponieważ lubię mieć wszystko ładnie poukładane i w jednym miejscu, to zrobiłam sobie taką listę. A skoro już ją mam, to pomyślałam, że przyda się także innym rodzicom!

Żeby dostać Mini-przewodnik trzeba podać swoje imię i adres email i wyrazić zgodę na otrzymywanie ode mnie newslettera. Dzięki temu, będę mogła na bieżąco uaktualniać informacje, które są w przewodniku i informować o tym zapisane osoby oraz być z Tobą w kontakcie, gdy pojawiają się nowe, ciekawe atrakcje dla rodzin z dziećmi. Twoje dane są u mnie bezpieczne, a jeśli newsletter Ci się nie spodoba, możesz się w każdej chwili wypisać.

Wraz z wybranymi miejscami opisanymi w Mini-przewodniku, pracujemy właśnie nad wymyślaniem mini-niespodzianek dla rodzin, które odwiedzą te miejsca i pokażą w nich, że korzystają z Mini-przewodnika. Niech to będzie taka zachęta, żeby wyjść z dziećmi z domu i pokazać rodzinom, że są na Zielonej Białołęce miejsca dla nas przyjazne!

Tak, chcę otrzymać bezpłatny Mini-przewodnik dla rodzin z dziećmi po Zielonej Białołęce!