New Age Kids – sala zabaw przy klubie fitness

with Brak komentarzy

sala zabaw New Age Kids

Z przyjemnością przedstawiam Wam kolejne miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Tym razem jest to salka zabaw przy klubie fitness. Idea tego miejsca jest taka, że rodzic może tutaj zostawić dziecko na czas swojego treningu, a dziecko na pewno nie będzie się w tym czasie nudzić!

Zwykle, aby pójść poćwiczyć poza domem muszę specjalnie organizować się z mężem. A mąż wiadomo - wraca bardzo późno. Załatwienie dla dzieci opiekunki na godziny, też nie zawsze jest takie proste. W wielu klubach fitness są oczywiście zajęcia dla mam z dziećmi, ale tam przychodzą raczej maluchy mniej więcej do 1 roku życia, które leżą sobie w foteliku obok ćwiczącej mamy albo ewentualnie raczkują. Wpuścić w to towarzystwo dwie szalone, pełne niespożytej energii dziewczynki w wieku szkolno-przedszkolnym, to tak, jakby podrzucić tam bombę.

A tymczasem na Tarchominie, tuż obok Parku Trampolin New Age Jump działa nowoczesny klub New Age Fitness zintegrowany z salką zabaw dla dzieci New Age Kids. Takie proste rozwiązanie, a tyle radości dla kochających sport rodziców. Spokojnie można tu zostawić starsze dzieci w bawialni, a na czas ćwiczeń rodzica zaopiekuje się nimi uśmiechnięta obsługa klubu. Godzina czy nawet dwie to naprawdę bardzo potrzebna rodzicom chwila wytchnienia, a dla dzieciaków czas pełen radosnej, spontanicznej zabawy.
sala zabaw New Age Kids

Jak wygląda salka?

Żeby dostać się na salkę wchodzimy po schodach na pierwsze piętro. Tam zaczyna się strefa Minibohatera:

sala zabaw New Age Kids

New Age Kids to bardzo przestronna (ponad 500m2) sala do zabawy dla dzieci podzielona na kilka różnych zakątków.

sala zabaw New Age Kids

Widać, że sala jest zadbana, jest bardzo czysto, nie znalazłam tu żadnych zepsutych części zabawek czy zużytego sprzętu. Podłoga jest wyłożona przyjemną, mięciutką wykładziną.

Przy samym wejściu, tuż przy bufecie, mamy miejsce do relaksu z wygodnymi fotelami i pufkami do siedzenia.

sala zabaw New Age Kids

Dalej stoją bujaczki i jeździki dla dzieci. To co, przejedziemy się?

sala zabaw New Age Kids

sala zabaw New Age Kids

Najpierw napotkamy część przeznaczoną dla młodszych dzieciaczków – króluje tutaj basen z kulkami i duże klocki.

sala zabaw New Age Kids

Na naszych milusińskich czekają też dwie, całkiem duże trampoliny.

sala zabaw New Age Kids

Dalsza część sali, to już strefa dla starszaków. Czeka tu na nich małpi gaj z dużą ilością różnorodnych zjeżdżalni.

sala zabaw New Age Kids

Oprócz tego znajdziemy tutaj świetny, bardzo długi tor do zjeżdżania na specjalnych, mięciutkich podusiach... albo na pupie - jak kto woli!

sala zabaw New Age Kids

Na tyłach salki jest niewielkie boisko dla dzieci do gry w piłkę nożną.

sala zabaw New Age Kids

Za boiskiem sportowym jest umieszczona tyrolka, a nad nią tor do ćwiczenia równowagi.

Oprócz tego, mamy wydzielone dwa specjalne miejsca ze stolikami i krzesełkami przeznaczone do organizacji urodzin.

sala zabaw New Age Kids

Na sali znajdują się 2 toalety z udogodnieniami dla dzieci (nocniki, stołeczki), a przy łazienkach jest wyznaczone miejsce do przewinięcia niemowlaka.

Nasze wrażenia

To miejsce odwiedzałam już wcześniej kilka razy z moimi starszymi dziećmi i korzystałam wówczas z sali New Age Kids ponieważ chciałam sobie w tym czasie poćwiczyć. Wówczas po prostu zostawiłam tutaj dzieci pod opieką pani z obsługi i poleciałam na trening. Kiedy przyszłam widziałam, że dziewczynki były zajęte zabawą i raczej zadowolone, że dostały możliwość wybiegania się jak i gdzie chciały.

Tym razem jednak byłyśmy tutaj pierwszy raz w powiększonym składzie czyli z najmłodszą, trzecią córeczką, która niedawno skończyła 1 roczek. Postanowiłam więc bliżej przyjrzeć się samej salce i poobserwować jak moje dzieci będą się ze sobą bawiły.

Muszę przyznać, że dziewczynki miały tutaj dużo frajdy. Najpierw zwiedziły z zaciekawieniem całą przestrzeń na jeździkach. Przyglądałam się dyskretnie jak współpracowały ze sobą i woziły powolutku najmłodszą siostrę, tak żeby nie spadła z pojazdu.

sala zabaw New Age Kids

Następnie starsze dziewczynki wdrapały się na atrakcje małpiego gaju i tam spędziły dobre pół godziny podczas gdy ja bawiłam się z najmłodszą córką w kulkach i na boisku sportowym. Starsze dzieci odkryły również tyrolkę, równoważnię i tor saneczkowy, który jak się później okazało, był dla nich największą atrakcją na całej sali.

Oczywiście bawiły się też wszystkie trzy razem w części dla maluchów i zbudowały dla najmniejszej taki jakby mały kącik z klocków.

sala zabaw New Age Kids

sala zabaw New Age Kids

Na koniec poskakały na trampolinach i zaliczyły po kilka zjazdów na różnych zjeżdżalniach.

sala zabaw New Age Kids

Po półtorej godziny zabawy, widziałam już że wszystkie moje dziewczęta nieźle się tutaj nabiegały, najeździły i… zmęczyły!

Gdzie to jest?

New Age Kids mieści się w tym samym budynku co klub sportowy New Age Fitness. Dokładny adres: ul. Modlińska 115, Warszawa

Godziny otwarcia

Pon-Pt 10:00-21:00

Sb-Nie 9:00 – 20:00

Nadchodzące wydarzenia

Sala zabaw New Age Kids oferuje możliwość organizacji urodzin oraz przygotowuje różne dodatkowe wydarzenia i atrakcje dla dzieci.

6 grudnia (18:00 - 20:30) - Mikołajki

22 lutego - Bal Karnawałowy

Praktyczne informacje

Przed wejściem do budynku znajduje się spory parking.

Salka zabaw New Age Kids jest umieszczona na pierwszym piętrze budynku. Niestety trzeba się tam wdrapać po schodach, co może być utrudnieniem dla mam z dziećmi w wózkach.

Aktualny cennik znajdziecie TUTAJ.

Przed wejściem na salkę znajduje się szatnia dla dzieci.

sala zabaw New Age Kids

Na miejscu jest bufet z ciepłymi i zimnymi napojami oraz drobnymi przekąskami.

 

Jeśli chcemy zostawić dzieci na salce pod opieką, wypełniamy wcześniej specjalny formularz na którym zaznaczamy nasze miejsce pobytu (np. klub fitness, pobliski salon manicure itp.).

Niestety nie zostawimy na tej salce zupełnych maluszków. Jeśli chcemy na godzinę czy dwie zostawić tutaj dzieci pod opieką obsługi, to powinny mieć one skończone 3 lata.

Podsumowanie

Mogę spokojnie polecić salkę New Age Kids dla mniejszych i większych dzieci. Jest tu ciekawie, bezpiecznie, przestrzeń jest świetnie zorganizowana i podzielona na różne strefy. Bardzo podoba mi się pomysł stworzenia bawialni dla starszych dzieci tuż przy klubie fitness, to naprawdę duże ułatwienie dla rodziców kochających sport!

Jeśli uważasz, że ten wpis jest przydatny, proszę udostępnij go innym!

Zostaw Komentarz