Boathouse – miejsce gdzie rodzinna impreza może być przyjemna

with Brak komentarzy

Boathouse jest prawdopodobnie jednym z niewielu miejsc w Warszawie, które zaspokoi zróżnicowane potrzeby rodzin z małymi dziećmi, szczególnie jeśli w planach jest jakaś duża impreza rodzinna np. chrzciny.

Jeśli tylko pogoda dopisze, warto skorzystać przede wszystkim z pięknego ogrodu, na którym oprócz eleganckich stołów na przyjęcia, znajduje się jeszcze plac zabaw i dmuchany zamek. Dzięki temu dorośli w spokoju konsumują, obserwując swoje dzieciaki, które hasają na świeżym powietrzu, na zadbanym trawniku nad samą Wisłą, a gdy się już nabiegają i wybawią, przylatują co jakiś czas do stołu, aby również napełnić swoje małe brzuchy.

Jedzenie jest tutaj bardzo smaczne, szczególnie polecam skorzystać z opcji niedzielnego brunch’u – wówczas każdy członek rodziny, i mały i duży, znajdzie wśród wielu ciepłych i zimnych dań do wyboru coś dla siebie, w ostateczności gdyby się jakiś niejadek-buntownik trafił, to zostają jeszcze naleśniki i gofry… Na rodzinny brunch można wybrać się w każdą niedzielę w godzinach 12:00‑18:00. Cena obowiązująca w czerwcu 2018 to 149zł od osoby dorosłej, 49zł dzieci w wieku od 7 do 12 lat, natomiast dzieci do lat 6 wchodzą bezpłatnie. W cenę zawarte są również pyszne desery – duży wybór ciast i owoców, napoje bezalkoholowe oraz wino białe, czerwone i piwo.

W przypadku złej pogody, do dyspozycji gości są obszerne wnętrza restauracji na pierwszym piętrze i sala na parterze.

Na parterze jest również zlokalizowana salka zabaw, na której w weekendy obecna jest animatorka. Dzieci mogą swobodnie się bawić lub pooglądać bajki.

Mamy z niemowlakami mają do dyspozycji kącik do karmienia malucha i przewijak w toalecie damskiej. I tutaj jeden, ale dość spory minus – toaleta z przewijakiem jest na pierwszym piętrze, a prowadzą do niej bardzo strome schody. Wchodzenie oraz schodzenie po nich w szpilkach z wyrywającym się na rękach maluchem może być tutaj dość sporym wyzwaniem, zwłaszcza jeśli na co dzień preferuje się raczej wygodne obuwie.

Natomiast dużym plusem jest duży parking przed restauracją. Nie musimy martwić się, że nie znajdziemy wolnego miejsca i będziemy zmuszeni do nieoczekiwanego, zbyt długiego spaceru z dziećmi i ewentualnymi prezentami w celu dotarcia do restauracji.

Obsługa jest raczej miła, pomocna, ale nie nachalna. Sama rezerwacja imprezy jest tutaj przyjemnością. W tym miejscu muszę jednak zaznaczyć, że w sezonie wiosenno-letnio-jesiennym, miejsce cieszy się bardzo dużym powodzeniem i jeśli zależy nam na tym miejscu, to duże imprezy należy planować z naprawdę sporym wyprzedzeniem.

Największym atutem tej restauracji jest dla mnie bezsprzecznie wspaniały ogród, w którym w słoneczny dzień spędzicie na pewno przyjemnie czas. Jednak pogody nigdy nie można do końca przewidzieć i w deszczowy dzień cały klimat tego miejsca niestety ulatuje. Oczywiście można wówczas spokojnie świętować we wnętrzach restauracji, ale życzę Wam aby słoneczko dopisało i żebyście mogli wypocząć na zewnątrz!

Trochę się napracowałam nad tym wpisem. Jeśli uważasz, że jest przydatny, proszę udostępnij go innym, aby też mogli skorzystać. Będzie mi również bardzo miło, jeśli zostawisz komentarz albo polubisz mój fanpage na FB, o TUTAJ. Z góry wielkie dzięki!

Leave a Reply